TOYGAR AJANS MOBİL LOGO

Google Adwords

İnternet devi Google reklam programı olan Google reklamları (Google Adwords) Türkiye ve dünyada yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Google reklamlarıyla hem Google arama motorunda, hem de Google reklamlarını yayınlayan Görüntülü Reklam Ağı'nda (Google Adsense) reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Google reklamlarına bakıldığında kolay bir arayüz desteği ile yayınlaması mümkün gibi gözükse de bu işlem o kadar basit değildir.
Google Adwords reklamları uzmanlık gerektirmektedir. Çoğu zaman rakipleriyle aynı ücretleri vermelerine rağmen hatta daha fazla ödeme yapmalarına rağmen reklamlarda rakiplerini geçemeyen reklamverenlerin olduğunu gözlemlemek mümkündür. Bunun nedeni Google Adwords politikalarının iyi bilinmemesi ve Google kampanyalarının profesyonel bir şekilde yönetilmemesisidir.
Google reklamlarınızın maliyetini belirleyen bir çok faktör vardır. Toygar Ajans, reklamverenin reklam kalite puanını yükselterek, doğru anahtar ve negatif kelimeleri kullanarak, reklam maliyetlerini en düşük seviyeye çekmektedir.
Toygar Ajans google reklam (Google adwords reklamları) uzmanı ekibi ile siz müşterilerinin reklam kampanyalarını oluşturmakta ve bütçenizi yönetmektedir.