TOYGAR AJANS MOBİL LOGO

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi markalar için önemi her geçen gün son derece artmakta olan ve asla göz ardı edilmemesi gereken bir alandır. Facebook, Twitter, Linkedin, Google+ ve daha onlarca sosyal medya sitesinde markalar ve ürünleri hakkında gerçek kullanıcılar tarafından yorum yapılıyor, içerikler paylaşılıyor ve öneri alınıyor. Müşteriler markalar ile yaptığı işlemlerle ilgili şikayetlerini bu platformlar üzerinden paylaşıyor.
Toygar Ajans; Sosyal medya’nın kendine özel kurallarını çok iyi tanımaktadır ve sosyal medya’nın sınırlarının facebook, twitter gibi birkaç platformdan ibaret olmadığını, markanın konuşulduğu tüm platformların sosyal medya çatısı altında toplanması gerektiğinin bilincindedir. Yaptığı çalışmalarda müşterinin faaliyet gösterdiği sektörü ve hedef kitlesini belirlemekte ve o kitleye özel etkili içerikler paylaşarak markanın etrafında toplanmalarını sağlamaktadır.
Toygar Ajans; markaların sosyal medya’da konumlandırılması, tanıtımı, iletişim ve takip sürecini yönetir. Bünyesindeki sosyal medya uzmanları ile müşterileri için yenilikçi sosyal medya stratejileri oluşturur. Yaratıcı sosyal medya kampanyası, yarışmalar ve promosyon yönlü uygulamalar geliştirir.
Müşterilerine sağladığı sosyal medya hizmeti hakkında periyodik olarak ayrıntılı rapor sunar.
Sosyal medya ajansınızı seçmeden önce bizim ile temasa geçmeniz, sosyal medya yatırımlarınızın etkin bir şekilde yönetilmesi ve geri dönüşlerinin maksimize edilmesi açısından büyük katkı sağlayacaktır.